Cofila Asesores

Cofila Asesores


Cofila Asesores to biuro prawno księgowe. Od prawie 20 lat służy klientom świadcząc profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w San Cristobal de La Laguna w Santa Cruz de Tenerife. W związku ze wzrastającą liczbą klientów międzynarodowych na południu Teneryfy jesteśmy w trakcie tworzenia filii biura w centrum kurortów południowych Teneryfy.

Biuro Prawno Księgowe Cofila Asesores zajmuje się zagadnieniami z zakresu księgowości, podatków i porad prawnych. Jest także ekspertem w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomości i gospodarstw.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów Biuro Prawno Księgowe Cofila Asesores oferuje także wyspecjalizowane usługi w zakresie wynajmu, sprzedaży i zakupu nieruchomości. Proponujemy pełny zakres usług obejmujący wynajem, zakup lub sprzedaż nieruchomości wraz z obsługą prawno-księgową. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Biuro Prawno Księgowe Cofila Asesores oferuje usługi dla klientów indywidualnych- osób fizycznych (sprawy spadkowe, darowizny, deklaracje podatkowe IRPF etc.), usługi dla różnych grup zawodowych oraz firm. Zapewnia indywidualne rozwiązania dla każdego klienta dostosowane do aktualnie obowiązujących przepisów mających wpływ na sytuację klienta lub działalność jego firmy.

Podstawą sukcesu Biura Prawno Księgowego Cofila Asesores jest bardzo dobra praca całego zespołu na przestrzeni lat, która przekłada się na dużą liczbę zadowolonych klientów. Biuro prowadzi obsługę wszystkich form rozliczeń podatkowych i działalności gospodarczej, aktualne i legalne doradztwo, profesjonalną indywidualną obsługę klientów oraz zapewnia pełne zaangażowanie ze strony biura.

Biuro Prawno Księgowe Cofila Asesores dba o spokój ducha swoich klientów pomagając podejmować najlepsze decyzje zarówno w obszarze osobistym jak działalności firm klientów. Zapewnia najlepsze rozwiązania dostosowane do aktualnej sytuacji każdego klienta.

Podstawą naszego sukcesu oraz zaufania klientów jest stała aktualizacja wszelkich przepisów prawnych i księgowych, niezawodność, szukanie najlepszych rozwiązań i korzyści dla naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy! Jesteśmy do Państwa dyspozycji oferując całą naszą wiedzę i doświadczenie.

 

Czekamy na Państwa!

Theme picker

Back To Top